Dezynfekcja po zalaniu - Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Kutno

Każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz dostosowujemy się do jego potrzeb i wymagań. Dobieramy metody odgrzybiania do warunków eksploatacyjnych budynku, aby nie powodować przerw w jego użytkowaniu. Wykonujemy, oprócz usługi odgrzybiania, pełne pomiary pomieszczenia - tak, aby znaleźć przyczynę zagrzybienia oraz by na zawsze usunąć problem wilgoci i pleśni w mieszkaniu.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.


Co robić po zalaniu?

Po zalaniu należy w pierwszej kolejności jak najszybciej usunąć źródło nadmiernej wilgoci. Należy jak najszybciej usprawnić wentylację i wymusić wymianę powietrza w budynku. Następnie używać osuszaczy kondensacyjnych oraz mieszaczy powietrza w celu usunięcia nadmiernej wilgoci.

Jak pozbyć się zapachu po zalaniu?

Aby skutecznie pozbyć się zapachy po zalaniu należy jak najszybciej usprawnić wentylację. Cechą dobrej wentylacji jest to aby w ciągu godziny całe poiwietrze w budynku wymieniło się na świeże. Również można budynek poddać dezynfekcji przez ozonowanie.

Co pierwsze mycie czy dezynfekcja?

Mycie czy dezynfekcja. O kolejności decyduje czas jaki wystąpił od zalania. Jeśli był odpowiednio długi warunki pozwoliły na rozwój grzybów i pleśni. Wtedy należy dokonać w pierwszej kolejności dezynfekcję.

Ile powinna trwać dezynfekcja?

Czas dezynfekcji uzależniony jest od zastosowanej metody oraz wielkości powierzchni. Dezynfekcja trwa od 3 godzin nawet do kilkunastu.

  WRÓĆ DO GÓRY